eng
Pinterestfacebook
3D paper design - leporela, přání, dekorace
 
 
 
 
 
 
3D PAPÍROVÝ DESIGN zahrnuje prostorové papírové objekty v celém spektru od umělecké tvorby přes malé série až po tvorbu pro děti. Nejznámějším jsou asi japonská origami, což znamená poskládaný (ori) papír (gami). Méně známé je slovo kirigami, které se dá přeložit jako vystřihovánka nebo prostřihaný (kiri) papír (gami).

Ateliér Leporello rozšířil svou nabídku o volnou tvorbu ze speciálních grafických papírů, tak z japonského ručního washi papíru. Na stránkách najdete originální výrobky, a pokud je pod obrázkem uvedená cena, výrobek si můžete přímo objednat na naší adrese. Ceny jsou uvedeny včetně DPH bez dopravy.

VYSTŘIHOVÁNKY ZVÍŘÁTEK jsou první vycházející sešit nové edice. Obsahuje 12 kartonů a 38 ilustrovaných 3D modelů zvířátek. Vystřihovánky Hany Vyoralové vycházely řadu let jako pravidelná příloha v dětském časopisu Sluníčko.

Vystřihovánky jsou tvarově velmi jednoduché jak na vystřižení, tak na složení, téměř bez použití lepidla. Díky tomu jsou vhodné pro děti již od 5 let. Starší děti se pak mohou inspirovat k vytvoření jakéhosi „papírového lega“. Stačí si šablonu rozložené vystřihovánky obkreslit a vybarvit. Důmyslná vazba bloku umožňuje snadné vytrhávání jednotlivých listů. Pro inspiraci k malému divadelnímu představení najdete na konci sešitu krátkou zdramatizovanou pohádku. Celý sešit je dvoujazyčný, česko-anglický.

Novinky o 3D papírovém designu můžete sledovat na Facebooku Leporello.
Máte-li zájem o VYSTŘIHOVÁNKY ZVÍŘÁTEK nebo jiné produkty, napište nám své dotazy: ZDE